Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Dzień Dobry!

 Zapraszam bardzo serdecznie, do odwiedzenia stron www mojej Praktyki Lekarskiej. Szczególnie zachęcam do przeczytania podstawowych informacji, dotyczących organizacji pracy w poradni oraz REGULAMIN Poradni.
MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REJESTRACJI? Nie dzwoń. WYŚLIJ WIADOMOŚĆ SZYFROWANYM WhatsApp lub SMS.

Drodzy Pacjenci. Nie skupiamy się na prowadzeniu korespondencji i udzielaniu informacji w czasie rozmów telefonicznych, lecz na diagnozowaniu i leczeniu.
Nie pytajcie o to, o co można najpierw zapytać lekarza POZ. Recepty można otrzymać także w POZ. Nasz czas w pracy poświęcamy Pacjentowi w Poradni i wszystko wyjaśniamy w czasie wizyty. Pisanie wiadomości z licznymi pytaniami, przesyłanie zdjęć, wypisów itd...o które nie prosiliśmy i oczekiwanie na odpowiedź, najlepiej natychmiast - po prostnie nie jest możliwe. Na udzielenie odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania potrzebny jest czas, ten czas po prostu trzeba dla siebie "zarezerwować" umawiając się na wizytę (w Gabinecie lub online) Terminy wizyt dostępne są na tej stronie dla Pacjentów prywatnych, Pacjenci NFZ po wysłaniu do nas wiadomości o przypadającej wizycie kontrolnej, otrzymują dostęp do rejestracji.
Wszystko musi mieć swój czas i miejsce. Otrzymujemy dziennie kilkadziesiąt wiadomości sms, na e-mail czy Whatsapp. Często związane z wizytą która odbyła się miesiąc, dwa, czy trzy miesiące temu. A nawet i kilka lat wstecz. Na odpowiedź niestety czasem trzeba poczekać. Proszę o zrozumienie. Masz pytanie dotyczące leczenia - po prostu umów się na wizytę.     
                                                     ***
Od czasu ogłoszenia stanu epidemii na terenie kraju w 2020 roku, dla bezpieczeństwa wszystkich Pacjentów,  zgodnie z wytycznymi MZ oraz NFZ, dokonano zmian w organizacji pracy Poradni, Wszystkie wizyty pierwszorazowe NFZ są wstępnie zawsze ON-LINE. 
                                                                             ***
Przyjęcia Pacjentów NFZ pierwszorazowych wstępnie w formie wizyty ON-LINE, prosimy nie przyjeżdżać do PORADNI !
My dzwonimy.

***
 Dla wszystkich Pacjentów NFZ kontynuujących leczenie dostępna jest opcja
TELEPORADY czyli konsultacji on-line. Jak uzyskać teleporadę? Informacja poniżej. Pacjenci prywatni termin wizyt wybierają samodzielnie. 
***
Więcej informacji -> TUTAJ 
 W razie pytań jak zawsze wysyłamy wiadomość WhatsApp lub sms na numer 508239009  


Informacja dla Pacjentów umówionych na wizytę 

INFORMACJA DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z PAKIETÓW LUXMED
 
COVID-19
NFZ-2021 rok.  Jeżeli nadszedł czas wizyty kontrolnej (sprawdź w otrzymanej Karcie Informacyjnej)
 WYŚLIJ wiadomość WhatsApp lub sms na numer 508-239-009 z Imieniem Nazwiskiem, adresem e-mail. Zostaniesz wpisany na listę badania kontrolnego ( wstępnie w formie online).
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE 

Ilość możliwych przyjęć w ramach NFZ jest ograniczona i nie zaspokoi potrzeb. PISMO NFZ
Wykaz Poradni Alergologicznych dla Dzieci w Opolu z umową z NFZ 
Gwarancja przyjęcia przez  ALERGOLOGA -PEDIATRĘ tylko w Poradni Alergologicznej dla Dzieci.
***
 Zasady Przyjęć  
***
Dla zainteresowanych -->  Polecane linki , gdzie można znaleźć strony z wiadomościami na temat alergenów, kalendarz pyleń, produkty dla pacjentów stosujących diety i wiele, wiele innych ciekawych i pożytecznych informacji . 
Masz problemy z poruszaniem się po stronie - przejdź do => MAPY  STRONY
***
REZYGNUJESZ Z WIZYTY -  NIE ZAPOMNIJ - WYŚLIJ WIADOMOŚĆ WhatsApp lub SMS 508-239-009
( wpisz Imię, Nazwisko, datę wizyty i słowo REZYGNUJĘ )
 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015