Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Telewizyty

UWAGA WSTĘPNA (PACJENCI PRYWATNI): Proszę Państwa, bardzo, bardzo proszę nie wysyłać wiadomości e-mail, sms lub WhatsApp z pytaniami  (a często zdjęciami) jak leczyć, co zrobić, jakie leki podać itd...bez rejestracji w ramach darmowej porady. Na taką odpowiedź MUSZĘ znaleźć czas. Ten czas można sobie zarezerwować -> są TELEWIZYTY. Udzielenie odpowiedzi, a pytań jest często 30 i więcej w ciągu dnia, to 8-10 godzin dodatkowej pracy!!! TO JEST NIEMOŻLIWE. Takie wiadomości są po prostu kasowane.

TELEWIZYTA:
Praktyczna forma kontaktu dla omówienia zleconych wyników badań laboratoryjnych, oraz wyjaśnieniu problemów chorobowych i profilkatycznych z zakresu alergologii i pediatrii.
W czasie Telewizyty nie ocenia się stanu fizykalnego pacjenta, ponieważ do tego niezbędne jest badanie lekarskie, które można dokonać jedynie w czasie wizyty w gabinecie.
W związku z licznymi pytaniami, odpowiadam, że Pacjenci leczeni w ramach NFZ także mogą skorzystać z tej opcji, jest ona niestety dla wszystkich płatna.

Telewizyta dla pacjenta pierwszorazowego - tylko informacyjno-edukacyjna (nie stawiam ostatecznych diagnoz, nie oceniam jednoznacznie zmian chorobowych) Mogę przede wszystkim udzielić fachowej porady informacyjnej z zakresu pediatrii lub alergologii, ustalić wskazania do przedłużenia zaleconego leczenia lub jego zakończenia, wyjaśnić co oznacza ustalone przez lekarza rozpoznanie, wyjaśnić niejasne pojęcia medyczne, zasady postępowania profilaktycznego, ustalnia diet w alergiach, sposobu i zasad podawania leków, używania sprzętu medycznego np. do nebulizacji, inhalacji itp, oraz udzielić informacji nt. zagrożeń związanych z chorobami lub alergenami i sposobów ich unikania.
Kto może skorzystać z tej opcji? Każdy:)

Czas Telewizyty to 15 min. Cena 140,00 zł
Opłatę należy uiścić kilka dni przed planowaną rozmową na KONTO FIRMOWE  lub automatycznie w czasie rejestracji wybierając opcję "Przelewy24"    REGULAMIN PŁATNOŚCI "przelewy24" ponieważ wiadomość o oczekującej konsultacji w ramach Wideo-wizyty otrzymuję dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. 
Dla Pacjentów leczonych w ramach NFZ ( od III-2020) - bezpłatnie
 Rozmowa może być przeprowadzona poprzez aplikację Whatsapp lub za pomocą połaczenia telefonicznego.  
                      W Y B I E R A M 
 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015