Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Wideo-Wizyty

Praktyczna forma kontaktu dla omówienia zleconych wyników badań laboratoryjnych, oraz wyjaśnieniu problemów chorobowych i profilkatycznych z zakresu alergologii i pediatrii.
W czasie Wideo-wizyty nie ocenia się stanu fizykalnego pacjenta, ponieważ do tego niezbędne jest badanie lekarskie, które można dokonać jedynie w czasie wizyty w gabinecie.
W związku z licznymi pytaniami, odpowiadam, że Pacjenci leczeni w ramach NFZ także mogą skorzystać z tej opcji, jest ona niestety dla wszystkich płatna.

Wideo-wizyta dla pacjenta pierwszorazowego - tylko informacyjno-edukacyjna (nie stawiam diagnoz, nie ustalam leczenia, nie oceniam zmian chorobowych) Mogę jedynie udzielić fachowej porady informacyjnej z zakresu pediatrii lub alergologii, wyjaśnić co oznacza ustalone przez lekarza rozpoznanie, wyjaśnić niejasne pojęcia medyczne, zasady postępowania profilkatycznego, praktyczne zasady ustalnia diet w alergiach, sposobu i zasad podawania leków, używania sprzętu medycznego np. do nebulizacji, inhalacji itp, oraz udzielić informacji nt. zagrożeń związanych z alergenami i sposobów ich unikania.
Kto może skorzystać z tej opcji? Każdy:)

Czas Video-wizyty to 15 min. Cena 120,00 zł
Opłatę należy uiścić kilka dni przed planowaną rozmową na KONTO FIRMOWE  lub automatycznie w czasie rejestracji wybierając opcję "Przelewy24"    REGULAMIN PŁATNOŚCI "przelewy24" ponieważ wiadomość o oczekującej konsultacji w ramach Wideo-wizyty otrzymuję dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. 

 Rozmowa może być przeprowadzona poprzez aplikację Skype lub Whatsapp, ewentualnie tylko telefoniczna ( np. gdy słabe łącza).  W uwagach do wizyty proszę wpisać formę komunikacji. O wybranej godzinie wysyłam Państwu sms z prośbą o rozpoczęcie połaczenia.
                      W Y B I E R A M 
 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015