Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Video-Wizyty

Praktyczna forma kontaktu dla omówienia zleconych w czasie wcześniejszej wizyty wyników badań laboratoryjnych, oraz wyjaśnieniu problemów chorobowych i profilkatycznych z zakresu alergologii i pediatrii.
W czasie Video-wizyty nie ocenia się stanu fizykalnego pacjenta, ponieważ do tego niezbędne jest badanie lekarskie, które można dokonać jedynie w czasie wizyty w gabinecie.
W związku z licznymi pytaniami, odpowiadam, że Pacjenci leczeni w ramach NFZ także mogą skorzystać z tej opcji, jest ona niestety płatna.

Video-wizyta dla pacjenta pierwszorazowego - tylko informacyjno-edukacyjna (nie stawiam diagnoz, nie ustalam leczenia, nie oceniam zmian chorobowych) Mogę jedynie udzielić fachowej porady informacyjnej związanej z ustalonym przez innego lekarza rozpoznaniem, wyjasnić niejasne pojęcia medyczne z zakresu pediatrii i alergologii, zasady postępowania profilkatycznego, praktyczne zasady ustalnia diet w alergiach, sposobu i zasad podawania leków, używania sprzętu medycznego np. do nebulizacji, inhalacji itp, oraz udzielić informacji nt. zagrożeń związanych z alergenami i sposobów ich unikania.
Kto może skorzystać z tej opcji? Każdy:)

Czas Video-wizyty to 15 min. Cena 100,00 zł
Opłatę należy uiścić przed planowaną rozmową, przelewem na KONTO FIRMOWE  lub automatycznie ze strony "Przelewy24"    REGULAMIN PŁATNOŚCI "przelewy24"

 Rozmowa może być przeprowadzona poprzez aplikację Skype lub Whatsapp, ewentualnie tylko konsultacja telefoniczna.  W uwagach do wizyty proszę wpisać formę komunikacji. O wybranej godzinie wysyłam Państwu sms z prośbą o rozpoczęcie połaczenia.
                                                   W Y B I E R A M 
 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015