Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

REZYGNACJA Z WIZYTY PRYWATNEJ

Rejestracja jest formą dobrowolnie zawartej umowy. W ramach tej umowy - ja oraz mój Personel zobowiązujemy się danego dnia poświęcić Państwu swój czas, wiedzę i umiejętności.

  • Zerwanie umowy przed upływem 2 dni (48 godzin) od zarezerwowanego terminu - nie niesie za sobą żadnych skutków. Wystarczy wysłać sms lub e-mail o rezygnacji. 
  • Gdy do wizyty pozostało mniej niż 48 godzin - rezygnacja zostaje odnotowana w Kartotece Pacjenta. Można tak zrobić 2 x. 
  • Po 2 rezygnacji w czasie wyboru terminu należy obowiązkowo dokonać przedpłatę w cenie wizyty na konto firmowe / dostępna wygodna opcja Przelewy24/ bezpośrednio w trakcie rejestracji./ Brak opłaty spowoduje automatyczne anulowanie rejestracji i nie będzie ona obowiązująca. Po opłaceniu wizyty i  ponownej rezygnacji  w czasie mniejszym niż 48 godzin przed terminem  lub niezgłoszeniu się na wizytę - wpłacone środki zostają zaliczone na poczet gotowości do zrealizowania usługi zgodnie z umową w określonym miejscu i ustalonym czasie. W przypadku zgłoszenia rezygnacji przed okresem 48 godzin od wizyty - środki zostaną przesłane zwrotnie na konto Pacjenta.
  • W przypadku niezgłoszenia się na wybrany termin oraz braku informacji o rezygnacji, możliwość leczenia w Poradni  istnieje jedynie po dokoniu przedpłaty w cenie wizyty na konto firmowe / dostępna wygodna opcja Przelewy24/ bezpośrednio w trakcie rejestracji. Brak opłaty spowoduje automatyczne anulowanie rejestracji i nie będzie ona obowiązująca.. 

Nie mam do nikogo żalu, że ktoś umówił się ze mną na wizytę na którą nie przyszedł (różne sytuacje życiowe). Takie sytuacje mogą się jednak zdarzyć nie częściej niż powyżej. 
Szanując każdego, muszę jednocześnie szanować własny czas, przeznaczony dla konkretnego zarejestrowanego Pacjenta, a także cenny czas pracy moich współpracowników. Bardzo ważne dla mnie są potrzeby Pacjentów, którzy nie mogą skorzystać z zajętego terminu. Dlatego właśnie stosujemy powyższe zasady. Myślę, że uczciwe.

 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015