Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Zasady Przyjęć : Prywatnie

Nie obowiązują Państwa rygory KOLEJEK OCZEKUJĄCYCH. Przyjęcia odbywają się więc bez ustalonych limitów, a jedynym ograniczeniem jest techniczna i fizyczna możliwość przyjęcia danego dnia. Rejestracja tylko ON-LINE na mojej stronie. Jeżeli terminy PRYWATNIE Państwu nie odpowiadają, proszę sprawdzić terminy PRYWATNIE - PILNE. Staramy się  sprawdzać ich dostępność kilka razy dziennie i na bieżąco dodawać kolejne, gdy wszystkie  zostają zajęte. Nie obiecuję, że wolny "termin" będzie zawsze każdego dnia, ale staram się, żeby tak było. Bardzo proszę o ROZWAŻNE rejestrowanie, żeby unikać konieczności rezygnacji, z czym wiążą się niedogodności zarówno dla mnie jak i dla Państwa, ponieważ automatycznie termin dla innych nie jest już dostępny i zawsze może to dotyczyć osoby, która wcześniej sama nierozważnie "zablokowała" możliwość wizyty innym.  

FINANSE:
Każda zarejestrowana wizyta dotyczy porady dla jednego pacjenta i jest płatna.Płatne są także ewentualne badania dodatkowe. Wysztko zgodnie z dostępnym cennikiem.  Kwota jaką Państwo płacicie powinna być wydana świadomie i bez zaskoczenia. Zawsze każdego informuję przed zleceniem badania dodatkowego, jaki jest jego koszt i czy zdecydowanie wyraża zgodę na jego wykonanie.

Z uwagi na zasady realizowanego kontraktu z NFZ ( limitowana ilość przyjęć w miesiącu), w celu ciągłości leczenia korzystacie Państwo czasem z wizyt płatnych(prywatnych).Szanuję ten wybór i uważam, że w wyjątkowych sytuacjach jest to korzystna alternatywa dla Pacjenta, który nie musi szukać pomocy "gdziekolwiek", jeżeli może zgłosić się w nagłej sytuacji po poradę do swojego lekarza specjalisty. System publicznej ochrony zdrowia i zasady jego funkcjonowania zależne są od decyzji rządzących (polityków). Na funkcjonowanie tego systemu nie mam żadnego wpływu. 

UWAGA: Zdecydowanie NIE zachęcam do rejestracji telefonicznej. WSZYSTKIE dostępne terminy na wizytę są podane na stronie www.poradnia-alergologiczna.pl, a gdy ich brak, to znaczy że na dany dzień nie ma możliwości wyznaczenia terminu.Gdy dzwonicie Państwo w sprawie wizyty - sami musimy sprawdzić, czy jest wolny termin na stronie internetowej. Równie dobrze, można to zrobić samemu w domu. Zdarza się,że istnieje potrzeba udzielenia pomocy w trybie pilnym danego dnia. Gdy wyczerpią się dostępne terminy, niestety, czasem dodanie kolejnych jest po prostu niemożliwe. Domyślam się, że możecie być wtedy Państwo zawiedzeni, czasem rozczarowani a nawet sfrustrowani. Proszę jednak mieć na uwadze, że być może prosicie o wizytę w czasie, gdy znajduję się daleko od Opola, może nawet jestem za granicą (wszelkie wyjazdy służbowe i prywatne), lub mam wcześniej zapalnowane bardzo ważne spotkanie czy wyjazd. Zauważyłem w mojej ponad 32 letniej praktyce, że gdy się tłumaczę, gdzie jestem, co robię i dlaczego nie mogę przyjąć pacjenta - to wtedy spotykam się z życzliwym zrozumieniem, gdy się szczegółowo nie wytłumaczę( czy naprawdę muszę się tłumaczyć?)  - z odbiorem negatywnym i rozczarowaniem a nawet rezygnacją z dalszego leczenia. Proszę Państwa - chciałbym mieć tę odrobinę zaufania, żeby zawsze, gdy odmawiam (nie bez przyczyny) - spotykać się ze zrozumieniem. Za to zaufanie, bardzo, bardzo dziękuję:)   

Zgodnie z obowiązującym prawem oraz zasadami etyki lekarskiej, nie udzielam porad lekarskich przez Internet. Jeżeli potrzebna jest diagnostyka lub leczenie, niezbędne jest umówienie się na wizytę w Poradni. Możliwa jest jedynie interpretacja wyników badań wykonanych w Poradni po ich otrzymaniu z laboratorium (komunikator SKYPE).  Konto: Zbigniew Kurzyca - po dokonaniu przelewu na konto firmowe kwoty 100,00 zł oraz ustaleniu terminu rozmowy. 

Rejestracja jest formą dobrowolnie zawartej umowy. W ramach tej umowy - ja oraz mój Personel zobowiązujemy się danego dnia poświęcić Państwu swój czas, wiedzę i umiejętności.

  • Zerwanie umowy przed upływem 48 godzin od zarezerwowanego terminu - nie niesie za sobą żadnych skutków. Wystarczy wysłać sms lub e-mail zgodnie z instrukcją o rezygnacji. 
  • Gdy do wizyty pozostało mniej niż 48 godzin - rezygnacja zostaje odnotowana w Kartotece Pacjenta. Można tak zrobić 5 x. Po 5 rezygnacji otrzymacie Państwo informację, że możliwość dalszego leczenia istnieje jedynie po dokonaniu przedpłaty w cenie wizyty na konto firmowe,  w trakcie rejestracji. Po opłaceniu wizyty i niezgłoszeniu się na termin - wpłacone środki zostają zaliczone na poczet gotowości do zrealizowania usługi w określonym miejscu i czasie. 
  • W przypadku braku wysłania do nas informacji o rezygnacji i niezgłoszeniu się na wizytę, możliwość dalszego leczenia istnieje jedynie po dokonaniu przedpłaty w cenie wizyty na konto firmowe, w trakcie rejestracji. W przypadku wcześniejszego  wniesienia opłaty i zgłoszenia rezygnacji 48 godzin przed planowaną wizytą, otrzymacie Państwo zwrot wpłaconej kwoty.  W przypadku braku rezygnacji, kwota zostaje zaliczona na poczet gotowości do zrealizowania usługi. 

Nigdy się nie gniewam, że ktoś umówił się ze mną na wizytę na którą nie przyszedł, ponieważ zawsze staram się zrozumieć różne sytuacje życiowe.
Szanując jednak każdego, muszę jednocześnie szanować własny czas poświęcony na pracę i zobowiązania finansowe wobec współpracowników oraz moich Pacjentów, którzy będąc w potrzebie, nie mogą skorzystać z zarezerwowanego i niewykorzystanego terminu. Dlatego właśnie takie zasady. Myślę, że uczciwe.

Celem rejestracji - proszę przejść do folderu --> REJESTRACJA

 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015