Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

TEST ALEX2

Test ALEX2 jest jednym z najbardziej kompletnych narzędzi diagnostycznych dostępnych w diagnostyce alergii. Powstał w oparciu o najnowsza wiedzę w dziedzinie nanotechnologii do pomiaru swoistych IGE wobec niespełna 300 komponentów alergenowych (molekuł, ekstraktów alergizujących). Wskazany u pacjentów z historią chorób alergicznych, gdy trudno ustalić przyczynę alergii, z alergią wieloważną, krzyżową, po przebytych reakcjach anafilaktycznych, ale tez do badań przesiewowych w kierunku alergii, czy postawienia wczesnej diagnozy. Można go wykonać w każdym wieku, nie wymaga odstawienia leków.

​ALEX2 to test in vitro służący do oznaczania swoistych immunoglobulin E (sIgE) w surowicy krwi
 

Kiedy warto jest zrobić test ALEX2?

  • W przypadku alergii z zapaleniem błony śluzowej nosa, zapalenia spojówek, astmy, pokrzywki, pokrzywki, reakcji na pokarmy związanej z bólem brzucha i biegunką, uczulenia na owady lub lateks.

  • Kiedy pojawia się więcej niż jeden objaw w tym samym czasie i objawy są spowodowane przez różne czynniki je wywołujące.

  • Kiedy wprowadzona dieta ograniczająca podejrzane pokarmy nie przynosi rezultatów i jeśli unikanie alergenu nie przynosi poprawy twojego stanu zdrowia.

  • W przypadku wysokich wartości całkowitego IgE czy eozynofilów.

    CENA badania zleconego w Poradni w trakcie wizyty : 1000,00 zł 

 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015