Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

REZYGNACJA Z WIZYTY PRYWATNEJ

Rejestracja jest formą dobrowolnie zawartej umowy. W ramach tej umowy - ja oraz mój Personel zobowiązujemy się danego dnia poświęcić Państwu swój czas, wiedzę i umiejętności.

  • Zerwanie umowy przed upływem 48 godzin od zarezerwowanego terminu - nie niesie za sobą żadnych skutków. Wystarczy wysłać sms lub e-mail zgodnie z instrukcją o rezygnacji. 
  • Gdy do wizyty pozostało mniej niż 48 godzin - rezygnacja zostaje odnotowana w Kartotece Pacjenta. Można tak zrobić 5 x. Po 5 rezygnacji otrzymacie Państwo informację, że możliwość dalszego leczenia istnieje jedynie po dokonaniu przedpłaty w cenie wizyty na konto firmowe, co najmniej 2 doby przed terminem jej realizacji. Po opłaceniu wizyty i niezgłoszeniu się na termin - wpłacone środki zostają zaliczone na poczet gotowości do zrealizowania usługi w określonym miejscu i czasie. 
  • W przypadku braku wysłania do nas informacji o rezygnacji i 2 krotnym niezgłoszeniu się na wizytę, otrzymacie Państwo  informację, że możliwość dalszego leczenia istnieje jedynie po dokonaniu przedpłaty w cenie planowanej wizyty na konto firmowe, co najmniej 2 doby przed terminem jej realizacji. Po opłaceniu wizyty i niezgłoszeniu się na termin - wpłacone środki zostają zaliczone na poczet gotowości do zrealizowania usługi w określonym miejscu i czasie. 

Nigdy się nie gniewam, że ktoś umówił się ze mną na wizytę na którą nie przyszedł, ponieważ zawsze staram się zrozumieć różne sytuacje życiowe.
Szanując jednak każdego, muszę jednocześnie szanować własny czas poświęcony na pracę oraz zobowiązania finansowe wobec współpracowników, a także dbać o potrzeby moich Pacjentów, którzy nie mogą skorzystać z terminu, zarezerwowanego i niewykorzystanego przez innego Pacjenta. Dlatego właśnie takie zasady. Myślę, że uczciwe.

 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015