Alergolog w Opolu lek. med. Zbigniew Kurzyca, alergia, poradnia, astma, pediatra, alergolog, opole, alergie, poradnia alergologiczna, lekarz

Zasady Przyjęć : Prywatnie

Nie obowiązują Państwa rygory KOLEJEK OCZEKUJĄCYCH. Przyjęcia odbywają się więc bez ustalonych limitów, a jedynym ograniczeniem jest techniczna i fizyczna możliwość przyjęcia danego dnia. Rejestracja ON-LINE na mojej stronie. Jeżeli terminy Państwu nie odpowiadają, proszę sprawdzić terminy wyznaczone poza rutynowymi godzinami przyjęć,oznaczone jako PRYWATNIE - PILNE. Staram się sprawdzać kilka razy dziennie i na bieżąco dodawać kolejne w razie gdy podany zostaje zajęty. Oczywiście nie obiecuję, że wolny "termin" będzie zawsze każdego dnia, ale staram się, żeby tak było. Bardzo proszę o ROZWAŻNE rejestrowanie, żeby unikać rezygnacji po kilku minutach, ponieważ automatycznie termin dla innych nie jest już dostępny..  

FINANSE:
Każda zarejestrowana wizyta dotyczy porady dla jednego pacjenta i jest płatna.Płatne są także ewentualne badania dodatkowe. Wysztko zgodnie z cennikiem.  Zawsze każdego informuję przed zleceniem badania dodatkowego, jaki jest jego koszt i czy wyraża zgodę na jego wykonanie.

Z uwagi na zasady realizowanego kontraktu z NFZ ( brak terminów), w celu ciągłości leczenia korzystacie Państwo także z wizyt płatnych(prywatnych), poza systemem ubezpieczenia zdrowotnego. Szanuję ten wybór i uważam, że czasem jest to korzystna alternatywa dla Pacjenta, który nie musi szukać pomocy "gdziekolwiek". Funcjonujący system publicznej ochrony zdrowia zależny jest od środków finansowych przekazywanych z naszych  sładek na ten cel i zależny jest od decyzji rządzących (polityków). Na funkcjonowanie tego systemu nie mam żadnego wpływu. 

UWAGA: Zachęcam do rezygnacji z rejestracji telefonicznej. WSZYSTKIE dostępne terminy na wizytę są podane na stronie, a gdy ich brak, to znaczy że na dany dzień nie ma możliwości wyznaczenia terminu.Gdy dzwonicie Państwo w sprawie wizyty - sprawdzamy czy jest wolny termin podany na stronie internetowej. Równie dobrze, można to zrobić samemu w domu. Czasem zdarza się,że istnieje potrzeba udzielenia pomocy w trybie pilnym danego dnia. Niejednokrotnie jest to po prostu niemożliwe. Domyślam się, że możecie być wtedy Państwo zawiedzeni, czasem rozczarowani a nawet sfrustrowani. Proszę jednak mieć na uwadze, że być może prosicie o wizytę w czasie, gdy znajduję się daleko od Opola, czasem nawet za granicą (wszelkie wyjazdy służbowe i prywatne), lub mam wcześniej zapalnowane bardzo ważne spotkanie czy wyjazd. Zauważyłem w mojej ponad 29 letniej praktyce, że gdy się tłumaczę, gdzie jestem, co robię i dlaczego nie mogę przyjąć pacjenta - to wtedy spotykam się z życzliwym zrozumieniem, gdy się nie tłumaczę - z odbiorem negatywnym i rozczarowaniem. Proszę Państwa - chciałbym mieć tę odrobinę zaufania, żeby zawsze, gdy odmawiam (nie bez przyczyny) - spotykać się ze zrozumieniem, bez konieczności zbędnego tłumaczenia. Za to zaufanie, bardzo, bardzo dziękuję:)   

Zgodnie z obowiązującym prawem oraz zasadami etyki lekarskiej, nie udzielam porad lekarskich przez Internet. Jeżeli potrzebna jest diagnostyka lub leczenie, niezbędne jest umówienie się na wizytę w Poradni. Możliwa jest jedynie interpretacja wyników badań wykonanych w Poradni po ich otrzymaniu z laboratorium (komunikator SKYPE).  Konto: Zbigniew Kurzyca - po dokonaniu przelewu na konto firmowe kwoty 100,00 zł oraz ustaleniu terminu rozmowy. 

Celem rejestracji - proszę przejść do folderu --> REJESTRACJA

 

  

 

ANKIETA

W tej chwili nie prowadzimy żadnej sondy
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Alergologia Dr Kurzyca, 45-759 Opole, ul. Wróblewskiego 38, tel. 077 474 68 54, 0508 239 009, rejestracja@poradnia-alergologiczna.pl
© 2006-2015